Mokymai
Jei esate tikri lietuviai ir viską norite pasidaryti patys – mes galime Jums padėti. Mūsų organizuojami mokymai padės sutaupyti laiko rengiant reklamines kampanijas, nepadarysite naujokų klaidų ir galėsite pradėti reklamos kampanijas tinkamai tam pasruošę. Mokymai skirti mažų įmonių vadovams norintiems reklamą internete valdyti savarankiškai, taip pat jie pravers visiems parduodantiems prekes ar paslaugas internete. Jei reklamai internete galite skirti bent 1€ per dieną, šie mokymai – Jums, o mokymų metu sužinosite kaip kiekvieną eurą išleisti tinkamai.
Išmoksite dirbti su viena iš efektyviausių rinkodaros priemonių – „Google AdWords“ – ir pradėsite daryti teigiamus pokyčius savo įmonės interneto rinkodaroje. Mokymo metu suprasite, kaip veikia „Google AdWords“ sistema, išmoksite savarankiškai sukurti ir administruoti reklamos kampanijas „Google“ paieškoje bei „Google“ vaizdinės reklamos tinkle, sužinosite, kaip įvertinti internetinio marketingo investicijų grąžą ir identifikuoti  kanalus, kurie atveda daugiausiai naujų klientų.
Jei dirbiate rinkodaros srityje, skaičiuojate interneto reklamos atsiperkamumą ir norite vos keliais stebuklitengais raktiniais žodžiais padinti įmonės pardavimus, šie mokymai skirti būtent Jums. „Reklamos Vilkai“ padės atrasti tuos stebuklingus raktinius žodžius, pasidalinsime asmenine darbo su „Google AdWords“ patirtimi ir duosime vertingų praktinių patarimų, kurių tikrai nerasite knygose.
Mokymų metu valdysite naują ar jau turimą „Google AdWords“ paskyrą, todėl visi mokymų metu atlikti darbai bus realiai įgyvendinti ir pradės veikti nedelsiant.
Mokymus pravesime Jūsų darbovietėje ar namuose, būsite tikri, kad kiekvienam dalyviui bus skirtas ypatingas dėmesys.
Šie mokymai Jums padės atsakyti į šiuos klausimus:
  • Kaip pradėti reklamuotis „Google AdWords“?
  • Kaip veikia „Remarketingas”?
  • Kaip reklamuotis „YouTube”?
  • Kaip sukurti Jūsų įmonei naudingą reklaminę kampaniją?
  • Ką daryti, kad reklama būtų efektyvi?
  • Kokiu būdu pritraukti vartotojų dėmesį ir išsiskirti iš kitų?
  • Kaip išnaudoti ne tik „Google“ paiešką, bet ir reklamą kituose tinklapiuose?
  • Kaip matuoti reklamos efektyvumą?
Sužinokite visa tai ir dar daugiau dalyvaudami organizuojamuose mokymuose „Google AdWords – nupirk sėkmę savo verslui!“ ir užduokite Jums rūpimus klausimus „Reklamos Vilkai“ reklamos specialistams!
Mokymų trukmė: 2 – 6 val.
Mokymų grupės: iki 4 asmenų